Warsztaty tworzenia biżuterii koralikowej

Termin zajęć: Czwartek w godzinach 1600-1800

Koszt: Bezpłatne

Ilość uczestników: maksymalnie 12 osób

Grupa wiekowa: powyżej 55 lat

Instruktor zajęć:

Urszula Strzelecka

Od wielu lat pasjonatka rękodzielnictwa, a szczególnie haftu, tworzenia biżuterii, szydełkowania i dziewiarstwa.

W latach dziewięćdziesiątych członkini Stowarzyszenia Twórców Przedmiotów Artystycznych „Kanwa” w Lublinie, gdzie doskonaliła techniki rękodzieła uczestnicząc w wielu kursach.

Jej prace były wielokrotnie eksponowane na wystawach w Lublinie, Warszawie czy w Muzeum Włókiennictwa w Łodzi.

Swoją pasją i umiejętnościami chętnie dzieli się prowadząc warsztaty, gdyż uważa to za świetną formę relaksu i ćwiczenia zdolności manualnych.

Kontakt:
22 664 25 55

Opis:

Uczestnicy zajęć wykonują bransoletki, naszyjniki, pierścionki posługując się igłą jubilerską i koralikami. Wykonane prace są ich własnością. Świadomość wytwarzania nowych, pięknych i użytecznych przedmiotów wprawia seniorów w dumę i nadaje im cel zwłaszcza, gdy te obiekty stają się prezentami dla bliskich lub fantami na targach charytatywnych.

Przewijanie do góry
Spółdzielnia Mieszkaniowa Górczewska
Polityka prywatności

Ta strona internetowa korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia użytkownika. Informacje o plikach cookie są przechowywane w Twojej przeglądarce i pełnią takie funkcje, jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową oraz pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny uważasz za najciekawsze i najbardziej przydatne.
Nasza polityka prywatności dostępna jest pod adresem: https://smgorczewska.pl/privacy-policy/